88 Uppsatsskål, iriserande glas med förgyllt metallmontage, möjligen Wilhelm Kralik u Söhne, Böhmen,
1900-talets början, dekor av invälsade rosa och gula färgfält. dia 20 cm
Estimate | 1,700 - 1,800 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |