606 Golvur, ek med bronsdetaljer, England, England George II-III, 1700-talets mitt, utavla i mässing signerad Johan Hallifax Barmsley,
h 211 cm, renoverat och kompletterat
Estimate | 400 - 500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |