354 Johansen, Victor, olja, insjölandskap med hästar - motiv från Tissö, Själland,
signerad och daterad 1919, 65 x 87 cm, obetydlig duklagning
Estimate | 1,100 - 1,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |