227 Okänd engelsk konstnär, 1900-talets början, akvarell, utsikt över Durham Cathedral,
signerad TMR (?) och daterad 1913, 21 x 27 cm
Estimate | 600 - 700 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |