590 Tallrikar 6 st, djupa samt assietter, 4 st, porslin, Royal Copenhagen, empire, 1820-30-tal,
polykrom och förgylld dekor av blommor mm, dia 15 respektive 23 cm, bruksslitage
Estimate | 900 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |