241 Kåge, Wilhelm för Gsutavsberg, vaser, 2 st, grönglaserat stengods med silverdekor, "Argenta",
dekor av blommor, signerade, h 13 cm, 1 med smärre mynningsnagg
Estimate | 600 - 700 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |
*Droit de Suite applies |