77 Bok: Evaristti. Marco , "LSD - Life, Sex and Death". Politikens Forlag 2003,
innehåller 2 inplastade preparat i formalin samt offsetlito signerad, daterad 2003 och numrerad 88/150, 27,5 x 22 cm, skyddsomslag i aluminium
Estimate | 600 - 700 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |
*Droit de Suite applies |