726 Carlson, Arvid, väggfält, gouache på papp uppfäst på linne,
dekor av uggla mm, 79 x 190 cm, proveniens: konstnärens familj, skador
Estimate | 400 - 500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |