722 Svanskog, T, teckningar, 1 par, porträtt av AF Schönhult och hh Brita Catharina née Socholowsky, 1 signerad och daterad 14 januari 1849,
i samtida senempireramar, synlig pappersstorlek 21 x 15 cm, skador
Estimate | 1,100 - 1,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |