338 Thygesen, Rud & Sørensen, Johnny för Magnus Olesen, stolar 3 st, böjträ med sitsar i linoleum, modell 8000, design 1981,
etikettsignerade, h 45 cm, normalt bruksslitage
Estimate | 1,100 - 1,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |