282 Brosch, 18 karat rödguld, senempire, 1800-talets 1 hälft, vikt 2,4 gram,
stämplad William Lyon Göteborg 1834, l 28 mm
Estimate | 900 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |