5 Hammarsten-Jansson, Signe för Arabia, figuriner, 8 st, glaserat stengods, Muminkaraktärer,
h 3,5 - 7 cm, 3 med skador/lagning
Estimate | 4,200 - 4,400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |