65 Matskedar, 4 st, silver, gammalsvensk modell, 1700-tal, total vikt 250 gram,
stämplade Jeremias Wallbom Uddevalla med åldermansranka, l 22 cm
Estimate | 1,100 - 1,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |