333 Toilettedosa, silver, empire, 1800-talets 1 hälft, vikt 60 gram,
slät modell, stämplad Erik Gustaf Öström, Gävle 1840, dia 5,5 cm
Estimate | 300 - 400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |