290 Brosch, 18 karat rödguld, nyrokoko, 1800-talets 2 hälft, vikt 7,4 gram
otydliga stämplar Helsingborg 1865, dia
Estimate | 2,200 - 2,400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |