588 Figurin, porslin, Königlisches und Kaiserlisches Porzellanmanufaktur (KPM) Berlin, 1800-tal,
und trädgårdsmästare, polykrom bemålning, höjd 16 cm, lagning vid hals
Estimate | 500 - 600 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |