12 Gafflar, 12 st, silver, svensk rund modell, 1700-talets 2 hälft, total vikt 900 gram,
stämplade Andreas Reutz Göteborg 1789, l 19,5 cm
Estimate | 4,200 - 4,400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |