13 Matskedar, 6 st, silver, svensk rund modell, 1700-talets slut, total vikt 425 gram,
stämplade Pehr Zethelius Stockholm 1797, l 21 cm, ägarinitialer
Estimate | 2,200 - 2,400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |