124 Okänd konstnär, 1800-tal, olja på papp, man i pälskrage, 85 x 57 mm,
skador, proveniens grevinnan Alice Taube (1878-1969) gift med Salomon von Otter (1876-1938)
Estimate | 1,100 - 1,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |