3 Taipaleenmäki, Jussi (& Hambe, Alf), olja, "Mannen vid trädet",
ur "Bilder från Molom" av Alf Hambe, signerad och daterad 2003, även signerad av Alf Hambe, 80 x 61 cm
Estimate | 4,200 - 4,400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |
*Droit de Suite applies |