304 Lönborg, Harald, akvarell, porträtt av Karen Jörgensen, enligt påteckning utförd på 1890-talet, signerad, synlig pappersstorlek 25 x 17 cm
Estimate | 300 - 400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |