640 Okänd designer, 1950-60-tal, byrå, teak och ek, uppfällbar skiva under vilken toiletteinredning med spegel,
b 87 cm, bruksslitage, något skev
Estimate | 400 - 500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |