145 Okänd designer för Trelleborg, coctailglas, 8 st, olikfärgad glasmassa, etikettsignerade, h 8 cm
Någon fotnagg
Estimate | 400 - 500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |