260 Schlyter, Ulf "Ulven", olja på glas, 3 st samramade i fönsterbåge, dekor av djur, signerad och daterad-95, 135 x 49 cm
Estimate | 1,100 - 1,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |
*Droit de Suite applies |