116 Afdal, Torbjørn för Tegnekontoret Bruksbo, bänk, palisander, "Krobo", tillverkad av Mellemstrands Trevareindustri A/S, etikettsignerad, l 200 cm, visst slitage
Estimate | 4,200 - 4,400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |