18 Lerin, Lars, gouache på egenhändigt träsnitt, Svolvaer Hamn, signerad och daterad 1996 (träsnittet) samt 2004 (gouache) och numrerad 1/35, pappersstorlek 33 x 33,5 cm
Estimate | 22,000 - 24,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |
*Droit de Suite applies |