232 Strüwer, Ardy, färglitografi, "New York X -83", signerad och numrerad 26/100, synlig pappersstorlek 76 x 56 cm
Estimate | 1,100 - 1,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |
*Droit de Suite applies |