506 Svanberg, Max Walter, litografi, imaginistisk komposition med kvinna, signerad och numrerad 25/150, synlig pappersstorlek 54 x 40 cm
Estimate | 600 - 700 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |
*Droit de Suite applies |