316 Tomte, bemålad keramik, möjligen Heissner, 1900-talets 2 hälft, höjd 22 cm, någon nagg

26813a_8db26de7180c5c1_med.jpeg
  • 26813a_8db26de7180c5c1_sm.jpeg
  • 26813b_8db26de71846845_sm.jpeg
  • 26813c_8db26de719a0b36_sm.jpeg
  • 26813d_8db26de717d9af3_sm.jpeg
  • 26813e_8db26de726b76bf_sm.jpeg

    Estimate200 - 300 SEK
    Buyers Premium (inc. VAT)25%
    Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK