765 Ljunggren, Reinhold, litografier, 2 st, signerade och numrerade 316/360 resp, 179/410, synlig pappersstorlek 22 x 32 resp 26 x 37 cm
Estimate | 200 - 300 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |
*Droit de Suite applies |