3 Billgren, Ola, fotogravyr och monotypi, Skymningslandskap med torn,
signerad, numrerad 10/20 och daterad 1993, pappersstorlek 53 x 78 cm, prov: Galleri Birgersson, a tergo utställningsdokument
Estimate | 3,000 - 4,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |
*Droit de Suite applies |