709 Bordsdekorationer, 6 + 6 st samt serviettringar, 15 st, svarvat och lackerat trä, dekor av fåglar mot blå och förgylld fond,
signerade Mahdi & Sons Kashmir, h 8 respektive 11 cm
Estimate | 200 - 300 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |