333 Knivar, 12 st, silverskaft, blad i stål, så kallade skurblad, stämplade Gustaf Möllenborg Stockholm 1844, total längd 24 cm
bruksslitage, något blad löst, vissa stämplar otydliga
Estimate | 1,500 - 2,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |