32 Psalmböcker mm, skinnband, 17-1800-tal, 2 med silverbeslag, dessa stämplade Carl Kåhre Halmstad 1807 respektive 1810, skador
Estimate | 1,100 - 1,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |