37 Saltkar, 1 par, sterlingsilver, George III, 1800-talets början, runda på 3 volutben, stämplade ES Birmingham 1803, dia 6,5 cm, total vikt 100 gram, medföljer 2 saltskedar vitmetall, initialer
Estimate | 700 - 800 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |