475 Hansen, Adreas för Hadsten Træindustri, rullklaffsekretär, teak, 1970-talets mitt, front med 3 lådor samt rullklaff, bakom vilken små lådor och rum, skrivskiva med bordeauxfärgat läder,
etikettsignerad, b 112,h 113 cm
Estimate | 4,000 - 5,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |