425 Pehrson, Anders för Ateljé Lyktan, vägglampa, mässing, 'Bumling', modellnummer 4090, design 1968, etikettsignerad,
dia 19 cm, raster saknas, strömbrytare med skador
Estimate | 300 - 400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |