309 Qvistorff, Victor H W, oljemålningar, 1 par, skeppsporträtt respektive fartyg vid kaj, bägge signerade och daterade 1951,
bägge 16 x 22 cm
Estimate | 5,000 - 6,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |
*Droit de Suite applies |