43 Fleming, Erik för Atelier Borgila, cigarettetui, sterlingsilver, bambuliknande dekor,
invändigt förgylld, stämplad Stockholm 1931, l 10 cm, vikt 170 gram
Estimate | 2,000 - 3,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |