673 Hardaga, Tarik, olja med applikation, dekor av väckarur, signerad och a tergo daterad 03,
33 x 40 cm
Estimate | 600 - 800 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |
*Droit de Suite applies |