394 Sekretär, så kallad Secrétaire à battant, sannolikt Parisarbete i Louis XVI-stil, 1800-talets slut,
förgyllda bronsbeslag och vit marmorskiva, 5 lådor samt skrivklaff med 3 blindlådor bakom vilken inredning, h 132 cm
Estimate | 4,000 - 5,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |