97 Skulptur, elfenben på träsockel, Japan Meiji, 1800-talets slut, sittande dam med kärl,
delvis bemålad med tusch, total h 22 cm, proveniens: Antique West London och Antik West Göteborg
Estimate | 400 - 500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |