718 2 delar grafik: Frisk, Thomas, färgetsning,' Akropolis V' respektive Zetterqvist, Jörgen, litografi, solbadare,
bägge signerade
Estimate | 200 - 300 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |
*Droit de Suite applies |