372 Afdal, Torbjörn för Stranda Industrier(Bruksbo, Norge 1960-70-tal, fåtölj med fotpall, bonat trä med löstagbar brun läderklädsel, "Hunter"
bruksslitage
Estimate | 1,000 - 1,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |