317 Ekberg, Josef för Gustavsberg, vas med hänklar, glaserat flintgods, art-déco, 1920-tal,
dekor i guld mot grön fond, signerad, h 21 cm
Estimate | 400 - 500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |
*Droit de Suite applies |