357 Theglashållare, 3 st, sterlingsilver, England, 1900-talets 1 hälft, genombruten dekor,
stämplade Mappin & Webb London 1922, h 6 cm, total vikt 75 gram
Estimate | 300 - 400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |