125 Arman, Fernandez, färglitografi, komposition, ur mappen Artistery - Dentistery, Galerie Bonnier, Geneve 1977,
tryckt hos Pierre Badey, Paris, signerad och numrerad 239/250, pappersstorlek 56 x 43 cm
Estimate | 800 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |
*Droit de Suite applies |