339 Okänd finsk (?) konstnär, skrin, bemålat trä, bemålad dekor av växter, insekter mm,
lock med invädigt monterad akvarellav finskt landskap, denna signerad ED och daterad 1934, l
Estimate | 2,600 - 3,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |