380 af Petersens, Eva Lovisa, née Forbes af Lund, tuschteckning, självporträtt,
signerad och daterad juni 1803, synlig storlek 17 x 11 cm, Forbes var gift med förste fideikommissarien till Erstavik Johan Abraham af Petersens
Estimate | 7,000 - 8,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |