273 Ander, Gunnar för Ystad Metall, ljusstakar, 1 par, mässing,
balusterformad stam på kvadratisk fot, blomkalkformade droppskydd, stämpelsignerade, h 26 cm, invändigt bruksslitage/anlupna
Estimate | 1,200 - 1,500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |